Bez kategorii

BELTAINE – LIVE’15

Adams

Luty 1st, 2016

0 Comments

Drugi w historii zespołu album live gotowy. Zapraszamy do słuchania i dzielenia się opiniami.
Second live album in Beltaine’s history is ready! Listen!

Nie mieliśmy w planach wydawnictwa koncertowego, zwłaszcza, że pracujemy nad nowym materiałem studyjnym, zaplanowanym do wydania również w 2016 roku. Popchnęły nas do tego dwa czynniki: energia i kreatywny entuzjazm obecny od samego początku pracy w odmienionym składzie – w lecie 2015 roku zasilił nasze szeregi perkusista, aranżer i producent występujący pod pseudonimem spacepierre , oraz wyśmienici goście – zaprzyjaźnieni muzycy, którzy wystąpili z nami na będzińskim zamku – Witold Kulczycki na saksofonie altowym i Dominik „czet” Mietła na trąbce.
Wstępnie zakładaliśmy kilka klipów na YouTube, jednak podczas selekcji utworów zaskoczyła nas znacznie przewyższająca pierwotne potrzeby ilość proszącego się o publikację materiału. |Inna perspektywa, z której spojrzeliśmy na nasz dotychczasowy dorobek pozwoliła uzyskać całkowicie nową jakość i pomimo, że nie są to utwory premierowe postanowiliśmy nie potraktować ich jedynie jako szufladowy zapis archiwalny.
W rezultacie, mamy przyjemność poinformować, że od dziś można posłuchać pełnowymiarowego albumu koncertowego Beltaine, który w naszym zamierzeniu, ze środka zimy przeniesie Was w apogeum lata. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *